Start > Aktualności > Aktualności > Rajd Krynica 2018 r. za Nami

Rajd Krynica 2018 r. za Nami

W ostatnią środę czyli dokładnie 06 czerwca silna reprezentacja naszej szkoły udała się na tradycyjny, bo już X Rajd Młodzieży o Puchar Prezesa Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu. Wystartowało łącznie 160 uczniów i 20 opiekunów ze szkół w Tarnowie, Gorlicach, Nowym Sączu, Zakopanem i Limanowej. Trasa rajdu obejmowała takie punkty jak Góra Parkowa, Kopciowa, Huzary i Jakubik, można więc było poprawić swoją kondycję ale i przy okazji podziwiać piękno przyrody i gór. Całość miała swój finał w szałasie przy domu wczasowym Prometówka, to tam zjedliśmy pyszny bigos, usmażyliśmy kiełbaski przy ognisku i mieliśmy okazję wykazać się wiedzą o okolicy, ale też spróbować swoich sił w niektórych konkurencjach sportowych, oczywiście na wesoło. Wróciliśmy późnym wieczorem bardzo zmęczeni, ale za to z uśmiechami na ustach, za rok znowu tam będziemy.