Start > Aktualności > Aktualności > Finałowa Gala 8 WSPANIAŁYCH

Finałowa Gala 8 WSPANIAŁYCH

W dniu 16 kwietnia 2019 nasza uczennica Paulina Daniewska wraz z opiekunem SU Wojciechem Zgudem, uczestniczyła w finałowej gali Konkursu 8 Wspaniałych, który odbył się w Urzędzie Miasta Krakowa przy Placu Wszystkich Świętych.

Należy nadmienić, iż nasza szkoła w ostatnich latach już dwa razy miała swoich zwycięzców w tym konkursie.
W tym roku zostaliśmy laureatami, a co ważne, Paulina to uczennica klasy pierwszej, więc jeszcze nie raz pozytywnie nas zaskoczy swoją postawą jak i działalnością charytatywną.

Kapituła konkursu to osoby związane z polityką miasta, ale też te, które w sposób aktywny starają się ułatwiać młodzieży rozwój w tej dziedzinie, a są to m.in. Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa Pani Anna Korfel Jaśińska, Pan Tomasz Talaczyński z ref. ds. młodzieży i Pani Agata Tatara- Przewodnicząca Komisji Edukacji Rady Miasta Krakowa.