Blacharz samochodowy

• Naprawia uszkodzone nadwozia pojazdów samochodowych
  • ocenia stan techniczny elementów nadwozi pojazdów samochodowych
  • naprawia nadwozia pojazdów samochodowych
  • wykonuje zabezpieczenia antykorozyjne nadwozi pojazdów samochodowych

Będziesz pracować samodzielnie pod nadzorem brygadzisty, kontaktować się z klientami.
Będziesz odpowiadać za bezpieczeństwo swoje i współpracowników.

Kariera edukacyjna:

Podobne umiejętności mogą być przydatne także w zawodach z grupy branży mechanicznej.

Warunki pracy:

Będziesz pracować w systemie jednozmianowym, w dni powszednie. W zakładach produkcyjnych praca może trwać 6–9 godzin, w warsztatach samochodowych 9–12 godzin. Będziesz pracować w pomieszczeniach zamkniętych (hala fabryczna, warsztat samochodowy, duży salon samochodowy z serwisem), czasami na wolnym powietrzu o każdej porze roku.

Kariera zawodowa:

Pracę znajdziesz w firmach branży motoryzacyjnej, rzemieślniczych zakładach naprawy samochodów, w salonach samochodowych z serwisem, w firmach zajmujących się tuningiem pojazdów. Możesz także prowadzić własny zakład usługowy blacharstwa samochodowego.

Fot. M. Frankowska

Zdjęcia wykonane w zakładzie Pana Tadeusza Dąbrowskiego.
Firma DĄBROWSKI
AUTO-SERWIS

inż. Tadeusz Dąbrowski
ul. Jerzmanowskiego 33c