Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości
ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
Start > DYŻURY NAUCZYCIELI dla uczniów i rodziców

DYŻURY NAUCZYCIELI dla uczniów i rodziców

Dyżury on-line poprzez korespondencję w dzienniku Vulcan dla uczniów i rodziców

 

lp. Imię i nazwisko Dzień tygodnia od – do (godziny)
1 Bodziarczyk Dorota poniedziałek 9.25 – 10.20
2 Bartoszewski Aleksander czwartek 13.15 – 14.00
3 Cisek Renata wtorek 12.00 – 13.00
4 Czerederecka Aleksandra czwartek 15.00 – 15.45
5 Dorecki Grzegorz czwartek 12.00 – 12.45
6 Dudek Sabina czwartek 15.00 – 16.00
7 Firlej-Liszka Irena piątek 15.05 – 15.50
8 Gawin Barbara czwartek 12.00 – 13.00
9 Gawin Edyta  czwartek 15.30 – 16.30
10 Grzyb Renata czwartek 10.00 – 10.45
11 Haber Antoni piątek 10.00 – 12.00
12 Jagła Natalia czwartek 12.00 – 14.00
13 Jaworski Wojciech poniedziałek – piątek 13.00 – 14.00
14 Polańska-Kłaput Agnieszka poniedziałek 10.00 – 11.00
15 Kordzikowska Anna poniedziałek 10.30 – 11.15
16 Kosacka Elżbieta w godzinach pracy
17 Kuczaj Henryk wtorek 13.00 – 14.00
18 Kukuła Katarzyna poniedziałek 10.15 – 11.00
19 Kurek Zuzanna czwartek 10.30 – 11.30
20 Lasoń Magdalena wtorek

środa

czwartek

8.30 – 12.30

9.45 – 13.45

11.45 – 13.45

20 Łyduch Sylwia wtorek 12.20 – 13.05
21 Magiera Wiesława poniedziałek 16.00 – 17.00
22 Majewska Katarzyna wtorek 11.00 – 12.00
23 Majka Katarzyna piątek 9.00 – 11.00
24 Malik Lucjan wtorek 16.00 – 16.45
25 Marchewczyk Alina poniedziałek

piątek

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

26 Marszał Grażyna piątek 10.00 – 11.00
27 Mastek Kazimierz poniedziałek – piątek 9.00 – 13.00
28 Matus Rafał piątek 14.00 – 16.00
29 Micherda Wioleta poniedziałek 13.00 – 14.00
30 Multarzyńska Izabella poniedziałek – piątek 9.00 – 13.00
31 Myśliwiec Arkadiusz czwartek 9.35 – 10.20
32 Oleś Beata środa 13.05 – 13.30
33 Oliwa Krzysztof wtorek 8.45-9.30
34 Onyszkiewicz Grzegorz poniedziałek 12.00 – 13.00
35 Paluch Aleksandra poniedziałek – piątek 10.00 – 12.00
36 Paduch Danuta czwartek 11.00 – 12.00
37 Piątkowska Elwira poniedziałek
wtorek
8.45 – 9.30
38 Piotrowska Barbara wtorek 12.00 – 13.00
39 Piórecka Magdalena poniedziałek – piątek 9.00 – 13.00
40 Piskorz Anna poniedziałek – piątek 9.00 – 13.00
41 Dudek-Sas Anita poniedziałek 15.00 – 15.45
42 Sieczkowski Leopold piątek 10.30 – 11.15
43 nauczyciel j. ang. dla  ZSK, 3A, 3B, 3BR, 4ET klas: 1TEP, 1TLP, 2TL, 2 czwartek 8.40 – 9.25
44 Tkaczyk Michał poniedziałek 8.00 – 9.30
45 Tałan Piotr piątek 8.00 – 9.00
46 Warchał Robert środa 8.40 – 9.25
47 Zachara Paulina środa 11.00 – 12.00
48 Zawadzka Agnieszka wtorek 10.00 – 11.00
49 Zgud Wojciech środa 10.00 – 12.00



Współpracujemy z: