Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości
ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
Start > DYŻURY NAUCZYCIELI dla uczniów i rodziców

DYŻURY NAUCZYCIELI dla uczniów i rodziców

Dyżur jest pełniony po zajęciach, przed zajęciami lub podczas tzw. okienka

lp.

Imię i nazwisko

Dzień tygodnia

od – do (godziny)

1 Bodziarczyk Dorota poniedziałek 11.25 – 12.10
2 Bartoszewski Aleksander wtorek 11.25 – 12.10
3 Cisek Renata piątek 9.35 – 10.30
4 Czerederecka Aleksandra czwartek 14.10 – 14.55
5 Dorecki Grzegorz czwartek 14.10 – 14.55
6 Dudek Sabina poniedziałek 12.20 – 13.05
7 Firlej-Liszka Irena wtorek 13.15 – 14.00
8 Gawin Barbara środa 15.05 – 15.50
9 Gawin Edyta  poniedziałek-wtorek w godzinach pracy biblioteki
10 Grzyb Renata środa
czwartek
piątek
9.00 –  14.00
11.00 – 16.00
9.00 – 14.00
11 Haber Antoni czwartek 16.45 – 17.30
12 Jagła Natalia piątek 10.30 – 11.15
13 Jaworski Wojciech środa 10.30 – 11.00
14 Polańska-Kłaput Agnieszka piątek 12.20 – 13.05
15 Kordzikowska Anna poniedziałek 10.30 – 11.15
16 Kosacka Elżbieta w godzinach pracy  
17 Kuczaj Henryk czwartek 9.35 – 10.20
18 Kukuła Katarzyna środa 9.35 – 10.20
19 Kurek Zuzanna czwartek 9.35 – 10.20
20 Łyduch Sylwia środa 13.15 – 14.00
21 Magiera Wiesława wtorek 12.20 – 13.05
22 Majewska Katarzyna czwartek 10.30 – 11.15
23 Majka Katarzyna środa 13.15 – 14.00
24 Malik Lucjan czwartek 18.35 – 19.20
25 Marchewczyk Alina w godzinach pracy  
26 Marszał Grażyna czwartek 12.20 – 13.05
27 Mastek Kazimierz w godzinach pracy  
28 Matus Rafał wtorek 12.20 – 13.05
29 Micherda Wioleta poniedziałek 14.10 – 14.55
30 Multarzyńska Izabella w godzinach pracy  
31 Myśliwiec Arkadiusz wtorek 7.45 – 8.30
32 Oleś Beata środa
piątek
13.05 – 13.30
11.15 – 11.30
33 Oliwa Krzysztof wtorek 16.00 – 17.00
34 Onyszkiewicz Grzegorz wtorek 12.20 – 13.05
35 Paluch Aleksandra wtorek 9.35 – 10. 20
36 Paduch Danuta wtorek 13.15 – 14.00
37 Piątkowska Elwira poniedziałek, wtorek 8.15 – 9.25
38 Piotrowska Barbara wtorek 12.30 – 13.15
39 Piórecka Magdalena w godzinach pracy  
40 Piskorz Anna w godzinach pracy  
41 Dudek-Sas Anita czwartek 10.30 – 11.15 (sala nr 5)
42 Sieczkowski Leopold piątek 10.30 – 11.15
43 nauczyciel j. ang. dla  ZSK, 3A, 3B, 3BR, 4ET klas: 1TEP, 1TLP, 2TL, 2 czwartek 8.40 – 9.25
44 Tkaczyk Michał wtorek 9.40 – 10.25
45 Tałan Piotr piątek 7.45 – 8.30
46 Warchał Robert piątek 9.35 – 10.30
47 Zachara Paulina w godzinach pracy  
48 Zawadzka Agnieszka czwartek 14.00 – 14.45
49 Zgud Wojciech środa 13.15 – 14.00



Współpracujemy z: