Start > Aktualności > Aktualności > DZIEŃ OTWARTY NA R4!

DZIEŃ OTWARTY NA R4!

W ubiegły piątek, 14 stycznia 2022, gościliśmy w naszej szkole licznie przybyłych ósmoklasistów, którzy w ramach Dnia Otwartego zechcieli poznać ofertę edukacyjną Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Wśród zainteresowanych edukacją w naszej szkole znalazły się zarówno grupy zorganizowane, jak i uczniowie indywidualni, którzy przybyli wraz z rodzicami.

Ósmoklasiści mieli okazję zwiedzić budynek szkoły i dowiedzieć się wielu informacji na temat jej funkcjonowania od naszych uczniów, którzy prezentując wzorową postawę gościnności, oprowadzili przybyłych po szkolnych korytarzach i pracowniach oraz obdarowali młodszych kolegów gadżetami z logo naszej szkoły 😊.

Dalszy program Dnia Otwartego został zrealizowany w auli szkolnej, dzięki zaangażowaniu nauczycieli. P. Wojciech Zgud opowiedział przybyłym gościom o szkole i licznych aktywnościach pozalekcyjnych, p. Zuzanna Kurek udzieliła zainteresowanym informacji na temat szkoły branżowej, a kierunki kształcenia w ramach technikum zaprezentowali: p. Natalia Jagła, p. Renata Cisek i p. Przemysław Kubal. W programie znalazły się także warsztaty edukacyjne zorganizowane przez p. Piotra Tandyraka.

Ósmoklasistom dziękujemy za odwiedziny i zachęcamy do śledzenia naszych przyszłych aktywności!