Start > Aktualności > Aktualności > DZIEŃ OTWARTY W WYŻSZEJ SZKOLE ZARZĄDZANIA I BANKOWOŚCI W KRAKOWIE

DZIEŃ OTWARTY W WYŻSZEJ SZKOLE ZARZĄDZANIA I BANKOWOŚCI W KRAKOWIE

5 marca 2020 r. drzwi Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości zostały szeroko otwarte, dla Wszystkich chcących uzyskać informację o Uczelni, zapoznać się z ofertą dydaktyczną czy spotkać się z wyjątkowymi ludźmi. W tym przedsięwzięciu wzięła udział klasa 3A z Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie pod opieką p. Doroty Bodziarczyk i p. Anny Kordzikowskiej. W ramach Dnia Otwartego WSZiB studenci przygotowali stoiska związane z kierunkami studiów. Informacji udzielali studenci studiów dualnych, przedstawiciele kwartalnika Multis Multum, członkowie Samorządu Studenckiego oraz Kół Naukowych. W tym dniu była również możliwość zwiedzania uczelni,  sal wykładowych oraz pracowni informatycznych,  a także uczestnictwa w prelekcjach, warsztatach zawodowych m.in. : CV – szyte na miarę czyli jak zaprojektować efektywnie Curriculum Vitae i dostać pracę marzeń, Rozwiń skrzydła. Warsztat rozwoju osobistego, Zarządzanie sobą w czasie.  Uczniowie klasy 3A aktywnie uczestniczyli w prelekcjach i warsztatach, które przygotowali pracownicy Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie podczas Dnia Otwartego.