Start > Aktualności > Aktualności > I KONKURS FRYZJERSKI

I KONKURS FRYZJERSKI

Dnia 26 listopada 2018 r. odbył się w szkole pierwszy konkurs fryzjerski. Uczniowie klasy 1 ZF mieli przyjemność zaprezentować  swoje pomysły na kreację wieczorowych fryzur przed wyjątkowymi  gośćmi  zaproszonymi na pokaz.
Zmagania uczniów obserwowali pan Janusz Kowalski  – Prezes Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie, Dyrektor Szkoły pani Elżbieta Kosacka, starszy cechu rzemiosł różnych – pani Zofia Michalska, nauczyciele szkoły oraz koledzy i koleżanki z innych klas.
Pokaz zachwycił różnorodnością  fryzur, od upięć tradycyjnych,  aż po awangardę prezentowaną w najnowszych trendach.
Finezyjne i kunsztowne „dzieła” fryzjerskie  powstały dzięki mistrzom i profesjonalistom, którzy w tak krótkim czasie przekazali swoim uczniom już tak wiele. Za co serdecznie dziękujemy.
W tych pierwszych zmaganiach konkursowych każdy z uczestników czuł się zwycięzcą  i otrzymał  przepięknie zaprojektowany dyplom uznania za włożony trud.
Nad organizacją konkursu czuwała  pani Elwira Piątkowska, która również dzieli się z młodzieżą swoją wiedzą i zawodowymi doświadczeniami.

Następny konkurs został zaplanowany na maj  2019 r. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy!!!