Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości
ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
Start > Strefa ucznia > Grono pedagogiczne

Grono pedagogiczne

Grono Pedagogiczne 2019/2020

Lp.

Nauczyciel

Przedmiot nauczany / funkcja

    Wychowawstwo

1.  Kosacka Elżbieta Dyrektor Szkoły
2.  Piórecka Magdalena Wicedyrektor / wiedza o społeczeństwie, język niemiecki

3 AR

3.  Mastek Kazimierz Wicedyrektor / matematyka

3 A 

4.  Izabella Multarzyńska Wicedyrektor / język angielski

1 SKP

5.  Piskorz Anna Kierownika szkolenia praktycznego / przedmioty gastronomiczne
6.  Bartoszewski   Aleksander matematyka

1 ZBP

7.

 Bodziarczyk Dorota

przedmioty ekonomiczne

1 A 

8.  Cisek Renata podstawy przedsiębiorczości/ doradca zawodowy/ przedmioty handlowe

1 TH

9.  Czerederecka   Aleksandra język niemiecki

10.

 Dorecki Grzegorz przedmioty turystyczne

11.

 Dudek Sabina język angielski

2 ZWA

12.

Dudek-Sas Anita przedmiot gastronomiczne i handlowe

13.

Firlej-Liszka Irena język polski/ wiedza o kulturze

2 ZF

14.

Gawin Barbara język angielski

1 ZF

15.

Gawin Edyta nauczyciel bibliotekarz

2 TT

16.

Grzyb Renata nauczyciel bibliotekarz

17.

Haber Antoni przedmioty logistyczne

18.

Jagła Natalia przedmioty turystyczne

3 ZW

19.

Jaworski Wojciech przedmioty ekonomiczne

20.

Polańska-Kłaput Agnieszka chemia, informatyka

1 TE

21.

 Kordzikowska Anna rachunkowość

4 TE

22.

 Kuczaj Henryk wychowanie fizyczne

2 ZWB

23.

 Kukuła Katarzyna biologia/ przedmioty logistyczne

1 TL

24.

 Kurek Zuzanna język polski

1 TEP

25.

 Łyduch Sylwia przedmioty fryzjerskie

26.

 Magiera Wiesława technologia sprzedaży

1 THP

27.

 Micherda Wioleta geografia

1 ZAP

28.

 Majewska Katarzyna matematyka

29.

 Majka Katarzyna przedmioty handlowe

2 ZSK

30.

 Malik Lucjan przedmioty logistyczne

31.

 Marchewczyk Alina

pedagog szkolny

32.

 Marszał Grażyna informatyka/ przedmioty turystyczne

3 B

33.

 Matus Rafał historia/
historia i społeczeństwo /wiedza o społeczeństwie

1 TLP

34.

 Myśliwiec Arkadiusz wychowanie fizyczne

1 TTP

35.

 Oleś Beata język niemiecki

1 ZB

36.

 Oliwa Krzysztof historia

1 ZB

37.

 Onyszkiewicz Grzegorz geografia/ przedmioty turystyczne

3 BR

38.

 Paduch Danuta język polski

1 TT

39.

 Paluch Aleksandra

historia

1 ZA 

40.

 Piątkowska Elwira przedmioty fryzjerskie

41.

 Piotrowska Barbara

język polski, koło teatralne

42.

 Sieczkowski Leopold religia

43.

 Tałan Piotr

44.

 Tkaczyk Michał wychowanie fizyczne

1 ZFP

45.

 Warchał Robert filozofia/ religia

46.

 Zachara Paulina religia,
pedagog szkolny

2 TL

47.

 Zawadzka Agnieszka język angielski

48.

 Zgud Wojciech edukacja dla bezpieczeństwa /wychowanie fizyczne

 

 




Współpracujemy z: