Start > Aktualności > Aktualności > Jesteśmy dziedzicami i twórcami dziedzictwa – lekcja 7 – podsumowanie

Jesteśmy dziedzicami i twórcami dziedzictwa – lekcja 7 – podsumowanie

W dniu dzisiejszym, tj 09.11.2018 r., klasa 2 B uczestniczyła w lekcji z dziedzictwa pt. „Ja obywatel, ja obywatelka” – w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie. W czasie prelekcji zapoznała się z zagadnieniami dziedzictwa i kultury, poznała zasady funkcjonowania budżetu obywatelskiego i stworzyła własne projekty.

Była to lekcja podsumowująca nasz wewnątrzszkolny projekt „Mój Kraków – moja mała Ojczyzna”.

Składamy serdeczne podziękowania na ręce całego MCK, a szczególnie Pani Angeliki Madury, edukatora i koordynatora projektu tejże instytucji w Roku 2018 – Europejskim Roku Dziedzictwa Kulturowego. Za wiedzę, zaangażowanie, inwencję oraz goszczenie nas w przepięknej sali panoramicznej – z widokiem na krakowskie dziedzictwo.