Start > Aktualności > Aktualności > KOMUNIKAT W SPRAWIE ORGANIZACJI PRACY SZKOŁY W DNIACH 12-25 MARCA 2020 R.

KOMUNIKAT W SPRAWIE ORGANIZACJI PRACY SZKOŁY W DNIACH 12-25 MARCA 2020 R.

Drodzy Rodzice i Uczniowie, prosimy o uważne przeczytanie poniższych informacji.

1. W dniach 12 do 25 marca 2020 r. zajęcia dydaktyczno–wychowawcze zostają zawieszone.
  2. Uczniowie branżowych szkół I stopnia będący młodocianymi pracownikami nie uczęszczają do szkoły. Realizują jednak przygotowanie zawodowe u pracodawcy na dotychczasowych zasadach.
  3. Od 16 marca br. będą zawieszone zajęcia realizowane w ramach turnusów dokształcania teoretycznego młodocianych pracowników (kursy).
  4. Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki; odpowiedzialnie wykorzystaj czas zawieszenia zajęć w szkole. Codziennie sprawdzaj wiadomości na Vulcanie (dziennik elektroniczny) i na stronie internetowej szkoły. Zdalnie wykonuj zadania.
  5. Pamiętaj o swoim bezpieczeństwie w domu. Unikaj miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, centra handlowe).
  6. Przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz.

Opracowane w oparciu o https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

Zebranie z rodzicami z dnia 24 marca 2020 r. zostaje odwołane. Powiadomimy Państwa o kolejnym terminie, gdy zostanie on ustalony.