Start > Aktualności > Aktualności > KONKURS FOTOGRAFICZNY „Małopolska turystyka kwalifikowana w obiektywie”

KONKURS FOTOGRAFICZNY „Małopolska turystyka kwalifikowana w obiektywie”

Nauczyciele przedmiotów turystycznych Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości MIRiP w Krakowie zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym z okazji Dnia Turystyki /27 września/:

Regulamin konkursu fotograficznego „Małopolska turystyka kwalifikowana w obiektywie”

Organizatorami konkursu są nauczyciele przedmiotów turystycznych Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie.

Uczestnicy – Uczniowie Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie.

Cele konkursu:
– przygotowanie wystawy fotograficznej promującej turystykę kwalifikowaną w Małopolsce,
– prezentacja prac młodzieży w dziedzinie fotografii,
– poznanie form turystyki kwalifikowanej.

Zasady ogólne

1. Przedmiotem konkursu są prace fotograficzne wykonane samodzielnie, których tematyka wiąże się z tytułem konkursu.
  2. Prace należy przesłać na adres: konkursfotograficzny2019@gmail.com,
  3. Autorzy prac sporządzają oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do oddanych pracy.

Zasady szczegółowe:

1. Prace fotograficzne powinny być wykonane techniką cyfrową.
  2. Każdy uczestnik może dostarczyć do 3 fotografii.
  3. Autor pracy, na której znajduje się wyraźny obraz konkretnego człowieka zapewnia, że osoba ta wyraziła zgodę na nieodpłatną publikację jej wizerunku.

Terminy: prace należy przesłać na adres: : konkursfotograficzny2019@gmail.com  do 30 września 2020 r.

Ogłoszenie wyników i nagrody

1. Oceny prac dokona zespół złożony z organizatorów konkursu. Decyzje jury są ostateczne.
  2. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane na stronie www szkoły oraz na wystawie w jednej z gablot szkolnych.

Regulamin konkursu fotograficznego