Start > Aktualności > Aktualności > KONKURS RZEMIOSŁO – RĘKODZIEŁO – SZTUKA – EDYCJA II

KONKURS RZEMIOSŁO – RĘKODZIEŁO – SZTUKA – EDYCJA II

K O N K U R S
RZEMIOSŁO – RĘKODZIEŁO – SZTUKA – edycja 2!
Dyrekcja i Nauczyciele Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie zapraszają uczniów VII i VIII klas małopolskich szkół podstawowych oraz uczniów naszej szkoły do uczestnictwa w Konkursie „Rzemiosło – Rękodzieło – Sztuka”.
Jesteśmy publiczną szkołą prowadzoną przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie. We współpracy z najlepszymi rzemieślnikami i cechami rzemiosł kultywujemy najlepsze tradycje małopolskiego rzemiosła kształcąc fachowców w ponad 30 zawodach. Pragniemy, aby nasi absolwenci odznaczali się kreatywnością, fachowością i mistrzowskim kunsztem.
W ramach Konkursu „Rzemiosło – Rękodzieło – Sztuka” zachęcamy uczniów klas VII i VIII małopolskich szkół podstawowych, których pasją jest tworzenie, oraz uczniów naszej Szkoły, do zaprezentowania dzieła własnych rąk (z dowolnej dziedziny rzemiosła czy rękodzieła).
Aby wziąć udział w konkursie należy:
🔵 przesłać zdjęcie swojego dzieła (oraz 3 zdjęcia dokumentujące etapy jego tworzenia) na maila pedagog.szkola@izba.krakow.pl do dnia ➡️ 30 KWIETNIA 2021 r.
🔴 mile widziane udostępnienie publiczne posta o konkursie na swojej osi czasu na Facebooku.
Na autorów prac, wyróżniających się kreatywnością oraz precyzją wykonania, czekają nagrody:
Słuchawki bluetooth Lamax Beat Blaze B-1 oraz Dysk zewnętrzny ADATA 1 TB USB 3.0!
Zapraszamy do udziału ‼️