Start > Aktualności > Aktualności > KONKURS „RZEMIOSŁO – RĘKODZIEŁO – SZTUKA” ROZSTRZYGNIĘTY!

KONKURS „RZEMIOSŁO – RĘKODZIEŁO – SZTUKA” ROZSTRZYGNIĘTY!

Dnia 14 maja 2020 zakończyliśmy konkurs dla uczniów VII i VIII klas krakowskich szkół podstawowych oraz uczniów naszej szkoły pt. „Rzemiosło – Rękodzieło – Sztuka”.

Do 30 kwietnia 2020 uczniowie mogli zaprezentować dzieła własnych rąk z dowolnej dziedziny rzemiosła i rękodzieła. Na naszym facebookowym kanale uczestnicy dzielnie walczyli o „lajki”, których największa ilość gwarantowała wygraną w konkursie.

Jakość waszych prac przeszła najśmielsze oczekiwania, wykonanie ich wymagało nie lada pracy i talentu, czego serdecznie Wam gratulujemy! Dzięki Waszym pracom jesteśmy przekonani, że ta pierwsza edycja konkursu nie była ostatnią, dziękujemy!!!

Zwycięzcą konkursu został MICHAŁ METNER, który wykonał lampkę nocną z metalu, gratulujemy!

Etapy tworzenia wygranej pracy:

Wszystkie prace prezentujemy poniżej: