Start > Aktualności > Aktualności > Konkurs „RZEMIOSŁO – RĘKODZIEŁO – SZTUKA”

Konkurs „RZEMIOSŁO – RĘKODZIEŁO – SZTUKA”

🔥 K O N K U R S 🔥
RZEMIOSŁO – RĘKODZIEŁO – SZTUKA
Dyrekcja i Nauczyciele Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie zapraszają uczniów VII i VIII klas krakowskich szkół podstawowych oraz uczniów naszej szkoły do uczestnictwa w Konkursie „Rzemiosło – Rękodzieło – Sztuka”.
Jesteśmy publiczną szkołą prowadzoną przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie. We współpracy z najlepszymi rzemieślnikami i cechami rzemiosł kultywujemy najlepsze tradycje małopolskiego rzemiosła kształcąc fachowców w ponad 30 zawodach. Pragniemy, aby nasi absolwenci odznaczali się kreatywnością, fachowością i mistrzowskim kunsztem.
W ramach Konkursu „Rzemiosło – Rękodzieło – Sztuka” zapraszamy uczniów klas VII i VIII krakowskich szkół podstawowych, których pasją jest tworzenie, do zaprezentowania dzieła własnych rąk (z dowolnej dziedziny rzemiosła czy rękodzieła).
Aby wziąć udział w konkursie należy:
🔵 dodać zdjęcie swojego dzieła w komentarzu pod POSTEM KONKURSOWYM;
🔴 udostępnić PUBLICZNIE na swojej osi czasu na Facebooku post konkursowy ⬆️⬆️⬆️;
UWAGA ‼️
W trakcie tworzenia swojego dzieła należy wykonać przynajmniej 3 zdjęcia dokumentujące etapy tworzenia swojej pracy (organizator może poprosić wyłonionego zwycięzcę o przesłanie zdjęć).
Zwycięzcę wyłoni publiczność 🙂 Osoba, której praca zyska najwięcej polubień wygrywa! Zdjęcia swoich prac dodawać można do dnia ➡️ 30 KWIETNIA 2020 r.
Głosowanie na dodane prace będzie trwało do ➡️ 14 MAJA 2020 r.
Na autora pracy, wyróżniającej się kreatywnością oraz precyzją wykonania, czeka nagroda: SMARTWATCH XIAOMI MI BAND 4, koszulka, smycz oraz kubek z logo naszej szkoły.
Zapraszamy do udziału 🔥‼️