Start > Aktualności > Aktualności > CZERWCOWE SOBOTY OTWARTE – ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY

CZERWCOWE SOBOTY OTWARTE – ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY

Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele szkół podstawowych, uczniowie ósmych klas i ich Rodzice!

Pani Dyrektor wraz z Gronem Pedagogicznym zaprasza w dniach 4, 11 czerwca 2022 r. do Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości MIRiP  przy ul. Rzeźniczej 4 w Krakowie.

W tych dniach (soboty otwarte), w godz. 09:00 – 12:00, będzie można:
1. zwiedzić budynek naszej Szkoły,
2. spotkać się z nauczycielami i uczniami naszej placówki,
3. dowiedzieć, jakie możliwości daje nauka w ZSRiP,
4. z kim współpracujemy,
5. poznać szeroki wachlarz zawodów, w których kształcimy. To ponad 30 profesji w szkole branżowej I stopnia  i 4 kierunki techniczne.

Będzie dodatkowo możliwość złożenia w Szkole wniosku z systemu Omikron (dotyczy kandydatów do naszej placówki).

Prosimy o potwierdzenie przybycia grup do czwartku poprzedzającego dany dzień otwarty – tel. 12 421-38-44, wew. 14.