Start > Aktualności > Aktualności > Młodzież poznała atrakcje turystyczne dzielnicy Podgórze oraz krakowskiego Kazimierza

Dnia 25.09.2018 r. uczniowie klasy turystycznej 3TT wraz z opiekunami – Natalią Jagłą i Grzegorzem Onyszkiewiczem uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej. Odbyli oni zajęcia terenowe w ramach przedmiotów obsługa turystyczna oraz geografia turystyczna.

Lekcje w terenie miały na celu zapoznanie z atrakcjami turystycznymi dzielnicy Podgórze oraz krakowskiego Kazimierza. Młodzież ćwiczyła pod kopcem Krakusa swe umiejętności korzystania z map turystycznych. Ponadto każdy uczeń, wcielając się w rolę przewodnika turystycznego, prowadził wyznaczony odcinek trasy wycieczki oraz opowiadał o atrakcjach turystycznych Krakowa.