Start > Aktualności > Aktualności > NA TARGI KSIĄŻKI CZAS

NA TARGI KSIĄŻKI CZAS

W dniach 24-27 października 2019 r. trwają w Krakowie 23. Międzynarodowe Targi Książki. Szczególnie ważne dla Polaków w tym roku, ponieważ zaledwie kilkanaście tygodni temu Polka Olga Tokarczuk otrzymała Literacką Nagrodę Nobla.

I już w pierwszy dzień targów reprezentacja naszej szkoły odwiedziła Halę Expo przy ul. Galicyjskiej 9. Była to klasa 2 A pod opieką p. D. Bodziarczyk, p. Edyty Gawin i p. Barbary Gawin.

Młodzież oglądała stoiska wydawnictw, spotykała znane osobistości, literatów. Nabywała książki, ale także zwracała uwagę na elementy promocji i reklamy stosowane przez wystawców, co mamy nadzieję pozwoliło zgłębić zagadnienia z zakresu handlu i ekonomii – zgodnie z ich profilem kształcenia.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia targów – Bibliotekarze ZSRiP w Krakowie i uczestnicy wycieczki