Start > Aktualności > Aktualności > Nasza szkoła na Targach w Nowej Hucie!:)

Nasza szkoła na Targach w Nowej Hucie!:)

Dnia 08.02.2018r. w Zespole Szkół Ekonomicznych nr 2 im. I. Daszyńskiego w Krakowie odbyły się Prezentacje Nowohuckich Szkół Ponadgimnazjalnych pod hasłem ”10-te Prezentacje w 100-lecie odzyskania niepodległości”.

Szkołę MIRiP promowali nasi Uczniowie za co bardzo im dziękujemy! Osoby, które przyszły zapoznać się z ofertą naszej szkoły dowiedziały się od naszych Uczniów: Gabrysi Skrzypek, Klaudii Kani, Olka Ptaka, Dawida Siejki oraz Dawida Strugalskiego jak wygląda nauka w naszej szkole.
Jeśli zastanawiasz się jaką szkołę wybrać zapraszamy na DNI OTWARTE! Odbędą się one w naszej szkole przy ulicy Rzeźniczej 4 w dniach 6,7,10 marca, 21 kwietnia oraz 23 maja! Zaplanowaliśmy dla Was różne atrakcje, zostaniecie oprowadzeni po szkole, dowiecie się jakie mamy kółka zainteresowań, stypendia, jakie wyjazdy zagraniczne organizujemy oraz wiele więcej! Przyjdź i się dowiedz jaką ofertę ma dla Ciebie nasza szkoła!