Start > Aktualności > Aktualności > NO EXCUSES – konkurs z okazji Dnia Promocji Sportu

NO EXCUSES – konkurs z okazji Dnia Promocji Sportu

UWAGA KONKURS !

Szanujemy twoje pasje i promujemy sport w naszej szkole !

Grasz w tenisa, uprawiasz MMA , chodzisz na siłownię, jeździsz konno , pływasz , biegasz ?

1. Nagraj filmik (nie dłuższy niż 1 minuta) lub zrób kreatywne zdjęcie na których uprawiasz sport.
Termin do 22 listopada 2019. Film lub zdjęcie wysyłamy na adres samorządu lub przekazujemy na pendrivie opiekunom: Pani B. Gawin , Panu W. Zgudowi lub członkom SU.

2. Zaprojektuj koszulkę (grafika lub/i logo), lub wymyśl hasło promujące sport lub wychowanie fizyczne. Prace mogą być w formie cyfrowej lub papierowej.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 27.11, w którym to odbędzie się Dzień Promocji Sportu w naszej szkole.