Start > Aktualności > Aktualności > Ogłoszenie wyników Międzyszkolnego Konkursu „To jest właśnie ten zawód!”

Ogłoszenie wyników Międzyszkolnego Konkursu „To jest właśnie ten zawód!”

6 marca 2018 r. w naszej Szkole odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników Międzyszkolnego Konkursu „To jest właśnie ten zawód!”, organizowanego przez Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Krakowie oraz Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie.

W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych oraz oddziałów gimnazjalnych z następujących szkół: Szkoła Podstawowa w Kamieniu, Szkoła Podstawowa w Rząsce, Szkoła Podstawowa w Czernichowie, Szkoła Podstawowa w Luborzycy, Szkoła Podstawowa nr 56 w Krakowie, Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów KOSTKA.

Młodzież miała za zadanie przygotować pracę graficzną na jeden z tematów:

• „Zawód, który łączy pokolenia”,
  • „Moje hobby może stać się moją pracą”,
  • „Zawody związane z danym regionem”.

W trakcie uroczystości młodzież naszej Szkoły przedstawiła prezentację pt. „Postaw na siebie – rozwój osobisty poprzez działalność w samorządzie uczniowskim, wolontariacie, uczestnictwo w zagranicznych stażach zawodowych”, oparte na własnych doświadczeń, związanych z wyżej wymienionymi obszarami. Ponadto uczestnicy konkursu mieli możliwość wzięcia udziału w zajęciach warsztatowych w ramach zawodów, w których nasza Szkoła kształci uczniów, a także prelekcji prowadzonej przez Inspektorów Transportu Drogowego nt. „Bezpieczeństwo drogowe”.

Laureatką konkursu została Dominika Dela ze Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Czernichowie, która pod opieką p. Katarzyny Dulowskiej przygotowała pracę nt. „Zawód, który łączy pokolenia”.

Gratulujemy wygranej! Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy rozwoju pasji zawodowych, które mieliśmy przyjemność oglądać w zaprezentowanych przez nich pracach.