Start > Aktualności > Praca dla nauczyciela!

Praca dla nauczyciela!

Zapraszamy nauczycieli do składania aplikacji:

Niesamorządowa Szkoła Publiczna, ponadpodstawowa : Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości MIRiP w Krakowie zaprasza nauczycieli do składania ofert pracy na rok szkolny 2020/2021.
Prowadzimy nabór na stanowiska nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych od roku szkolnego 2020/2021 dla przedmiotów:
  • informatyka;
  • język niemiecki;
  • język angielski;
  • wychowanie fizyczne (nauczyciel z uprawnieniami do nauki tenisa ziemnego);
  • edukacja dla bezpieczeństwa;
  • przedmioty ekonomiczno-handlowe
Nasza Szkoła jest prężnie rozwijającą się placówką ponadpodstawową, w której kształcimy młodzież zarówno w Technikum jak i Szkole Branżowej I Stopnia. Oferujemy:
– 18 godzinny tydzień pracy dydaktycznej;
– umowę o pracę zawartą na podstawie Kodeksu Pracy;
– atrakcyjne warunki pracy składające się z: wynagrodzenia zasadniczego, dodatków i premii.
Do pracy zachęcamy przede wszystkim osoby młode po studiach kierunkowych, rozpoczynających swoją przygodę w zawodzie nauczyciela. Nasza Szkoła stwarza doskonałe warunki do zdobycia doświadczenia w zgranym zespole. Co więcej – stawki wynagradzania określone w tabeli Regulaminu Wynagrodzenia są wyższe niż te określone w Karcie Nauczyciela, co zapewnia godne warunki pracy i płacy już od początku kariery.
Prosimy o przesyłanie CV na adres kadry@izba.krakow.pl z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.