Start > Aktualności > Aktualności > Prezentacja PROFESSIONAL HAIR FASHION  na  „Jesień – Zima 2019/2020″

Prezentacja PROFESSIONAL HAIR FASHION  na  „Jesień – Zima 2019/2020″

15 września 2019 roku uczniowie klas fryzjerskich naszej szkoły uczestniczyli w prezentacji nowej kolekcji przygotowanej przez stylistę włoskiej firmy –Framesi – z Mediolanu Giovanniego Damani. Warsztaty, przeprowadzone przez znanego na europejskich salonach kreatora, dotyczyły nowych trendów farbowania i strzyżenia włosów.
Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, dostarczyło wiele inspiracji możliwych  do wykorzystania w naszych dalszych  profesjonalnych działaniach.
Na zakończenie szkolenia otrzymaliśmy dyplomy potwierdzające nasze uczestnictwo w tym jakże ważnym wydarzeniu związanym z aktualizacją wiedzy w zakresie naszej profesji.
Następna kolekcja „Wiosna-Lato 2020/2021” na wiosnę przyszłego roku.

Wyjście zorganizowała p. Elwira Piątkowska – nauczyciel przedmiotów zawodowych.