#SELFIE

Uwaga – konkurs!:)

Wyjazd na praktyki zagraniczne do Niemiec tuż tuż… podczas pobytu za granicą z pewnością dowiecie się czegoś nowego, zdobędziecie doświadczenie, poznacie nowych ludzi i poszerzycie swoje horyzonty. Może by tak to uwiecznić na zdjęciu?

Narodowa Agencja programu ERASMUS+ ogłosiła konkurs: „selfie+„. W konkursie może brać udział tylko jedno zdjęcie z jednej szkoły. Dlatego prosimy Was o zrobienie jednego zdjęcia w trakcie wyjazdu, najlepiej pokazującego co ciekawego widzieliście i robiliście a następnie wysłanie go z krótkim (do 500 znaków) opisem na adres: promocja@izba.krakow.pl albo na naszego Facebooka . Spośród nadesłanych prac wybierzemy jedno, którego twórca otrzyma nagrodę – niespodziankę:)

Co powinno przedstawiać konkretnie zdjęcie i opis?

• Rezultaty projektów – przedstaw rezultaty projektu, w którym brałeś/aś udział; co udało się osiągnąć, jakie efekty przyniosły działania, chodzi zarówno o rezultaty materialne, jak i niematerialne lub;
  • Twój projekt w jednym ujęciu – za pomocą jednego zdjęcia przedstaw główny temat działań projektowych lub;
  • Pokaż nam plusy swojego Erasmusa+ – jak projekt realizowany w ramach programu Erasmus+ wpłynął na Twoje życie.

Szczegóły konkursu i inne prace przesłane przez inne szkoły znajduje się TUTAJ