Start > Aktualności > Aktualności > SPOTKANIA ONLINE NAUCZYCIELI Z RODZICAMI UCZNIÓW Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Szanowni Rodzice!
W związku z zawieszeniem zajęć w Szkole i przejściem na nauczanie zdalne, dnia 19 maja (wtorek) br. w godzinach: 17:30 – 19:00 będą miały miejsce spotkania online Nauczycieli z Rodzicami Uczniów Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości MIRiP w Krakowie. Nauczyciele uczący w poszczególnych klasach pozostają do Państwa dyspozycji w wirtualnych pokojach na platformie ZOOM.
W tym tygodniu Wychowawcy poszczególnych klas przekażą Państwu poprzez wiadomości w dzienniku elektronicznym Vulcan szczegółowe informacje dotyczące ww. spotkań.