Start > Aktualności > Projekty > PO WER 2017 > Spotkanie rodziców dot. projektu ERASMUS 18.05.2017r. (czwartek) godz. 17:30

Spotkanie rodziców dot. projektu ERASMUS 18.05.2017r. (czwartek) godz. 17:30

Szanowni Państwo,

w dniu 18 maj (czwartek) o godz. 17:30 (tuż po zebraniach trwających od 16:30) odbędzie się zebranie z Rodzicami uczniów którzy zostali zakwalifikowani na wyjazd (staż) do Niemiec. Obecność rodziców na spotkaniu projektowym jest konieczna ze względu na przekazanie niezbędnych informacji dot. wyjazdu i omówienia z Państwem umów, które warunkują udział w Projekcie. Brak podpisania umowy skutkuje wykreśleniem uczestnika z listy chętnych! Dlatego prosimy o niezawodne przybycie rodziców, których dzieci znajdują się na liście osób zakwalifikowanych i liście osób rezerwowych. W przypadku rezygnacji z udziału w Projekcie osoby z listy osób zakwalifikowanych do Projektu zostaną przyjęte osoby z listy rezerwowej, które ukończą przygotowanie przed mobilnością (szczegóły na spotkaniu).

Spotkanie odbędzie się w sali nr 3 (parter)