Start > Aktualności > Aktualności > Światowy Dzień Turystyki 2019 „Turystyka i zatrudnienie: lepsza przyszłość dla wszystkich”

Drodzy uczniowie! – jeżeli lubisz fotografować ten konkurs jest właśnie dla Ciebie

W związku z obchodami Światowego Dnia Turystyki w 2019 roku chcielibyśmy aby i nasi uczniowie (przyszli pracownicy sektora turystycznego) świętowali ten dzień – przygotowując w szkole wystawę fotograficzną promującą turystykę pod hasłem „Turystyka i miejsca pracy – lepsza przyszłość dla wszystkich”.

Z inicjatywy Światowej Organizacji Turystyki w 1979 roku dzień 27 września ustanowiony został Światowym Dniem Turystyki.

Zgromadzenie Ogólne UNWTO corocznie wyznacza gospodarza obchodów Światowego Dnia Turystyki.

Tegoroczne obchody odbędą się w Indiach pod hasłem przewodnim „Turystyka i zatrudnienie: lepsza przyszłość dla wszystkich”.

Organizatorem obchodów będzie miasto New Delhi.

Proponujemy konkurs fotograficzny promujący nasz piękny Kraków:

nauczyciele przedmiotów turystycznych

Regulamin konkursu.