Start > Aktualności > Aktualności > ŚWIĘTO RZEMIOSŁA I POŚWIĘCENIE SZTANDARU SZKOŁY

ŚWIĘTO RZEMIOSŁA I POŚWIĘCENIE SZTANDARU SZKOŁY

Serdecznie zapraszam Nauczycieli, Uczniów, Absolwentów, wszystkich pracowników Szkoły, całą  społeczność szkolną, na uroczyste poświęcenie sztandaru Szkoły, które odbędzie się 25 maja 2019 r. w sobotę podczas uroczystości Święta Rzemiosła Polskiego, które tradycyjnie rozpocznie się mszą świętą w Bazylice Mariackiej o godzinie 10:00. Poświęcenie sztandaru ZSRiP związane jest z nadaniem imienia ks. kard. Adama S. Sapiehy naszej Szkole.

Po mszy świętej i złożeniu kwiatów w miejscu upamiętniającym śmierć Walentego Badylaka oraz na Płycie Tadeusza Kościuszki, odbędzie się występ młodzieży szkolnej na scenie Rynku Głównego.

Uroczystości szkolne, wręczenie odznaczeń „R” uczniom i absolwentom Szkoły oraz rozstrzygnięcie konkursów sapieżyńskich nastąpi 27 maja 2019 r. w Zespole Szkól Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie.