Start > Aktualności > Szkolenia > Szkolenie fryzjerskie z Mistrzynią!:)

Szkolenie fryzjerskie z Mistrzynią!:)

azw

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach szkoleniowych 13 i 14 lutego. Poszukiwane modelki i modele:) Szkolenie prowadzi pani Joanna Zaremba – Wanczura Mistrzyni Świata we
Fryzjerstwie!

Pierwszy dzień – KOKI, potrzebujemy czterech dziewczyn jako modelek do koka , jedną do farbowania i jedną do prostowania keratynowego.

Drugi dzień – STRZYŻENIA, tego dnia potrzebujemy dwie chętne osoby do strzyżenia włosów krótkich (do uch fryzura klasyczna), jedną osobę do strzyżenie włosów półdługich i jedną osobę do strzyżenia włosów długich oraz (tak jak dnia pierwszego) jedną osobę do farbowania i jedną do prostowania keratynowego.

Szkolenie zaczyna się od godziny 10.00, ale modelki muszą być od godziny 8.00 do około 14.00, uczniowie będą w tym czasie zwolnieni z zajęć lekcyjnych bądź praktyk. Każdy uczestnik otrzyma na końcu certyfikaty.

Mam nadzieję że dla osób szkolących się w zawodzie Fryzjer byłoby fajną przygodą poznać Panią Joannę i uczestniczyć w jej profesjonalnym szkoleniu, aby poznawać nowe techniki stylizacji fryzur.

Zgłoszenia przyjmują wychowawcy klas.

Więcej informacji o prowadzącej szkolenie dostępne po kliknięciu TUTAJ.