Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości
ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
Start > Aktualności > Szkolne zawody Cross Fit rozstrzygnięte

Szkolne zawody Cross Fit rozstrzygnięte

W naszej szkole odbyły się zawody Cross Fit, lub jak kto woli- na największego byka z ZSRiP. W drodze eliminacji do finału przystąpili najsilniejsi i najsprawniejsi Panowie z naszej szkoły, mieli do pokonania cztery stacje. Były to: wyciskanie na ławce płaskiej, podciąganie na drążku, przysiad ze sztangą i brzuszki na poręczach. Tytuł na ten rok udało się zdobyć Tymoteuszowi Lanartowi,  uczniowi pierwszej klasy technikum logistycznego, gratulujemy!
Nad prawidłowością i bezpieczeństwem zawodów czuwali dwaj nauczyciele Wychowania Fizycznego p. Wojciech Zgud i p. Michał Tkaczyk.
PS: Możemy już poinformować, iż na początku marca odbędą się zawody dla Pań, bo jak wiemy, licznie przybyła grupa, która dopingowała, z chęcią sprawdzi się w tego typu zawodach 😉

 
Współpracujemy z: