Start > Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. ks. kard. Adama S. Sapiehy

Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. ks. kard. Adama S. Sapiehy

Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia powstała 1 września 2014 roku (wtedy jako Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa).

W pierwszym roku działalności do szkoły uczęszczało tylko 12 uczniów…, jednak czas pokazał, że rzemiosło się mocno rozwija!

Uczniowie i ich rodzice docenili korzyści, które oferuje szkoła prowadzona przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości i dzięki temu obecnie, czyli w roku szkolnym 2019/2020 do szkoły uczęszcza ponad 700 uczniów!

Obecnie szkołę tworzą Publiczne Technikum Rzemiosła i PrzedsiębiorczościRzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia.

Pełną informację o zawodach nauczanych w technikum można znaleźć klikając w ten LINK.

Zapraszamy do nas już dziś!