Start > Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia powstała 1 września 2014. W pierwszym roku działalności do szkoły uczęszczało tylko 12 uczniów… jednak czas pokazał że rzemiosło się mocno rozwija! Uczniowie i ich rodzice docenili korzyści, które oferuje szkoła prowadzona przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości i dzięki temu obecnie, czyli w roku szkolnym 2017/2018 do szkoły uczęszcza prawie 140 uczniów!

Aby poszerzyć ofertę naszej placówki, od 1 września 2018 roku planujemy otworzyć Publiczne Technikum Rzemiosła i Przedsiębiorczości na bazie istniejącego Technikum Nr 24 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Krakowie. Pełną informację o zawodach nauczanych w technikum można znaleźć klikając w ten LINK.

Obie szkoły – zarówno Branżowa jak i Technikum wchodzić będą w skład

Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości

i pod tą właśnie nazwą będziemy funkcjonować od września i to właśnie pod tą nazwą będzie nas można znaleźć np. w systemie elektronicznej rekrutacji uczniów OMIKRON oraz w internecie i folderach informacyjnych.

Zapraszamy do nas już dziś!