Start > Aktualności > Aktualności > TURNIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI „SZKOŁA BIZNESU”

TURNIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI „SZKOŁA BIZNESU”

25 kwietnia 2019 r. w naszej Szkole został zorganizowany  Turniej Przedsiębiorczości „Szkoła Biznesu”. Uczniowie w trakcie ekonomicznej gry symulacyjnej w praktyce sprawdzali na czym polegają prawa popytu i podaży.

Podczas turnieju młodzież ćwiczyła umiejętności szczególnie cenione na rynku pracy jak i w życiu codziennym, m.in. strategiczne myślenie, komunikatywność, otwartość w kontaktach z innymi, podejmowanie decyzji, zarządzanie środkami finansowymi.

W przedsięwzięciu wzięło udział 21 uczniów z następujących klas: 1 A, 1 TT, 1 TL, 2 A, uczących się w zawodach technik ekonomista, technik handlowiec, technik logistyk, technik obsługi turystycznej.

Tytuł „Mistrza strategii Biznesowej” otrzymała Klaudia Jurczyk (klasa 2 A – technik ekonomista). „Wicemistrzem Strategii Biznesowej” został Paweł Zębala (klasa 1 TL – technik logistyk), a trzecie miejsce w turnieju zajęła Natalia Markowska (klasa 1 A – technik handlowiec).

Mam nadzieję, że uczestnictwo w turnieju stworzyło młodzieży możliwości sprzyjające rozwojowi ich mocnych stron. Dziękuję za zapał, zaangażowanie i zapraszam do uczestnictwa w kolejnych przedsięwzięciach ekonomicznych.

p. Renata Cisek