Start > Aktualności > Aktualności > WROCŁAW W JEDEN DZIEŃ

WROCŁAW W JEDEN DZIEŃ

Wrocław w jeden dzień – taki plan 24 października zrealizowali uczniowie klasy 3B, przyszli pracownicy branży turystycznej.

Uczniowie pod opieką swoich nauczycieli Pani Grażyny Marszał i Pana Grzegorza Onyszkiewicza przygotowali wycieczkę turystyczno – krajoznawczą do Wrocławia.

Sami opracowali program wycieczki, zakupili bilety na poszczególne środki transportu, zarezerwowali bilety wstępu do wszystkich atrakcji turystycznych oraz przeprowadzili kalkulację kosztów.

W czasie tej imprezy turystycznej uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności podczas pilotażu trasy wycieczki.

Zwiedzanie rozpoczęli od Wrocławskiego ZOO z Afrykarium, następnie Hala Stulecia, Stare Miasto i Plac Solny. Na koniec podziwiali  panoramę Wrocławia i okolic z 49 piętra punktu widokowego w Sky Tower.

Swoje wrażenia udokumentowali na zdjęciach.