Start > Aktualności > Aktualności > PODRĘCZNIKI DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH NA ROK SZKOLNY 2022/2023

PODRĘCZNIKI DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH NA ROK SZKOLNY 2022/2023

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH NA ROK SZKOLNY 2022/2023

PODRĘCZNIKI 2022 2023 technikum

PODRĘCZNIKI 2022 2023 szkoła branżowa I stopnia

PODRĘCZNIKI – przedmioty zawodowe T i B

Informujemy, że zakupu podręczników warto dokonać po konsultacjach z nauczycielami konkretnych przedmiotów jesienią.
Zwykle organizujemy też stacjonarny lub wirtualny kiermasz podręczników na FB Szkoły, gdzie można odkupić wybrane pozycje od starszych kolegów.

Tytuły podręczników dla klas starszych podadzą nauczyciele na pierwszych lekcjach przedmiotowych we wrześniu. Większość to kontynuacje poprzednich części z pierwszej klasy (podręczniki wybierane są na cały cykl kształcenia).

Grono Pedagogiczne i Samorząd Uczniowski Szkoły