Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości
ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
Start > Aktualności > Wyniki rekrutacji PO WER Brno – GR. II.!

Wyniki rekrutacji PO WER Brno – GR. II.!

Uwaga, uwaga! Wiemy już kto zakwalifikował się do marcowego wyjazdu na praktyki do Brna! 

Po wyniki rekrutacji w Projekcie „Nauka w połączeniu z praktyką gwarancją lepszego startu w dorosłość!” (numer projektu 2017-1-PL01-KA102-037261)” – gr. II, zapraszamy do sekretariatu uczniowskiego ZSRiP (I p., pok. 110).
Warunkiem udziału w Projekcie jest uczestnictwo w zajęciach pedagogicznych, językowych i kulturowych. Terminy zajęć podamy w późniejszym terminie. W zajęciach mogą też uczestniczyć osoby z listy rezerwowej – w przypadku rezygnacji któregoś z uczestników, kolejna osoba z listy chętnych i uczestniczących w tych zajęciach weźmie udział w projekcie.

Wszystkich zakwalifikowanych prosimy o potwierdzenie chęci udziału w Projekcie poprzez złożenie podpisu na liście zakwalifikowanych uczestników w sekretariacie szkoły do 15 lutego 2019. Brak potwierdzenia chęci udziału w Projekcie uznany będzie za rezygnację.
Współpracujemy z: