Start > Aktualności > Projekty > PO WER 2018 > Wyniki rekrutacji PO WER Brno!

Wyniki rekrutacji PO WER Brno!

Uwaga uwaga… Wiemy już kto zakwalifikował się do majowego wyjazdu na praktyki do Brna! Prezentujemy wyniki rekrutacji w Projekcie „Nauka w połączeniu z praktyką gwarancją lepszego startu w dorosłość!” (numer projektu 2017-1-PL01-KA102-037261)”.

Warunkiem udziału w Projekcie jest uczestnictwo w zajęciach pedagogicznych, językowych i kulturowych. Terminy zajęć podamy w późniejszym terminie. W zajęciach mogą też uczestniczyć osoby z listy rezerwowej – w przypadku rezygnacji któregoś z uczestników, kolejna osoba z listy chętnych i uczestniczących w tych zajęciach weźmie udział w projekcie.

Wszystkich zakwalifikowanych (lista podstawowa i rezerwowa) prosimy o potwierdzenie chęci udziału w Projekcie poprzez złożenie podpisu na liście zakwalifikowanych uczestników w sekretariacie szkoły do 16 lutego 2018. Brak potwierdzenia chęci udziału w Projekcie uznany będzie za rezygnację.

Nie udało Ci się zakwalifikować do wyjazdu? Nic się nie stało! Projekt jest realizowany w dwóch turach: w 2018 roku (17 osób) i 2019 roku (16 osób). W projekcie można wziąć udział tylko raz. W związku z tym, jeżeli teraz nie zakwalifikowałeś się do tegorocznego wyjazdu, masz szansę pojechać już za rok (również tegoroczni absolwenci!)! Przypominamy, że w ankietach rekrutacyjnych patrzyliśmy nie tylko na oceny z przedmiotów szkolnych i praktyk, ale także nad oceną z zachowania, frekwencją oraz udzielaniem się w życiu szkoły. Masz więc szansę przez najbliższy rok popracować nad swoimi osiągnięciami a to zwiększy szansę na Twój udział w Projekcie!

POBIERZ WYNIKI REKRUTACJI