Start > Aktualności > Aktualności > XVII Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku już wkrótce

XVII Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku już wkrótce

Gimnazjaliści i ósmoklasiści!

Dnia 31 stycznia 2019 r. (czwartek), w godzinach 8.00 – 14.00 w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie, przy ul. Ułanów 9, odbędą się XVII „Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku”, których dotychczasowa nazwa to „Styczniowe spotkania gimnazjalistów”.

Jest to doroczna impreza o charakterze edukacyjno-wychowawczym, której celem jest pomoc uczniom klas trzecich gimnazjum i uczniom klas ósmych szkoły podstawowej w wyborze dalszej drogi edukacyjnej.

Na przybyłych gości oczekiwać będą szkoły z Krakowa i okolic zachęcając do zapoznania się z ich ofertą edukacyjną na rok szkolny 2019/2020.

Stoisko naszej szkoły podczas „Styczniowych Targów Szkół Zawodowych w Meliorku”, będzie można znaleźć na II piętrze budynku szkoły ZSIŚiM, w sali nr 56, serdecznie zapraszamy!!!