Start > Aktualności > Aktualności > ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim Nauczycielom, Pracownikom oraz Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Uczniom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Młodziey, która uczestniczyła w projekcie „Nauka w połączeniu z praktyką gwarancją lepszego startu w dorosłość. Staże dla 33 uczniów w przedsiębiorstwach w Czechach”, realizowanym ze środków PO WER na zasadach programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie (2017-1-PL01-KA102-037261), zostały wręczone dokumenty Europass Mobilność, zawierające informacje na temat wiedzy i kwalifikacji nabytych podczas mobilności.