Drugi etap Olimpiady Teologii Katolickiej w krakowskich Łagiewnikach
27 lutego 2019 roku uczniowie ZSRiP wraz z nauczycielem dr Robertem Warchał udali się do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie. Celem wyjazdu był udział młodzieży w drugim etapie Olimpiady Teologii Katolickiej. Pobyt w krakowskich Łagiewnikach rozpoczęli od zapoznania się z historią klasztoru. Następnie uczniowie zwiedzili celę oraz aulę św. Faustyny Kowalskiej, w której obejrzeli świadectwa
...czytaj więcej























