ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > 30 LAT MINĘŁO – JUBILEUSZ WSZiB W OPERZE KRAKOWSKIEJ

30 LAT MINĘŁO – JUBILEUSZ WSZiB W OPERZE KRAKOWSKIEJ

Dnia 11.06.2025 roku Pani Dyrektor Elżbieta Kosacka wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych: p. Anną Kordzikowską, p. Agnieszką Kuś i p. Przemysławem Kubalem uczestniczyli w uroczystej Gali Jubileuszowej w Operze Krakowskiej – dla uczczenia 30-lecia istnienia Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie.
Dziękujemy za zaproszenie do wspólnego świętowania jubileuszu Partnera naszej Szkoły. Dzięki długoletniej współpracy z WSZiB nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w następujących wydarzeniach: webinary w ramach UrbanTalk #wyznaczamykierunkimiasta, coroczne Targi Edukacji i Pracy,  „Czwartkowe trailery z WSZiB”, warsztaty  logistyczne, prelekcje organizowane w ramach cyklu „Jak zostać inżynierem?”, wykłady interaktywne i prelekcje o szerokim wachlarzu tematycznym: od metod poszukiwania pracy poprzez wystąpienia publiczne, komunikację interpersonalną, bezpieczeństwo w Internecie, przywództwo, autoprezentację, zarządzanie czasem, odkrywanie swojego potencjału aż po cyfryzację biznesu. Wielu z nich zdecydowało się kontynuować swoją edukację, studiując w murach zaprzyjaźnionej Uczelni.
Program Gali Jubileuszowej obejmował wystąpienie JM Rektora Krzysztofa Roszczynialskiego, film przedstawiający historię WSZiB oczami jej założyciela – dr inż. Bohdana Makarego, prezentację materiału ze wspomnieniami absolwentów oraz wręczenie statuetek dla wieloletnich pracowników i wykładowców. W ramach Koncertu Jubileuszowego wystąpili Olga Bończyk, Jacek Wójcicki i Orkiestra Opery Krakowskiej.
Gala Jubileuszowa była świetną okazją do spotkania ludzi związanych z WSZiB i partnerów, którzy wspominali historię Uczelni, jednocześnie interesując się kierunkiem jej dalszego rozwoju.



Współpracujemy z: