ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > ADWOKACKI FESTIWAL EDUKACYJNY – FERYJNA OFERTA DLA UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH

ADWOKACKI FESTIWAL EDUKACYJNY – FERYJNA OFERTA DLA UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH

Szanowni Państwo

Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie adw. Aleksander Gut zaprasza na Adwokacki Festiwal Edukacyjny, który w 2024 r. dotyczyć będzie historii.

Festiwal skierowany jest do uczniów ostatnich i przedostatnich klas wszystkich szkół ponadpodstawowych.

ZAPISY

Odbywać się on będzie w dni powszednie od 12 lutego do 23 lutego 2024 (ferie), w godzinach od 13:30 – 15:00, a w dniach 20 i 23 lutego 2024 zaplanowane są dwa spotkania. Zajęcia odbędą się w Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego (ul. Gustawa Herlinga – Grudzińskiego 1)  – sala 119, bud. A,  I piętro, z wyjątkiem zajęć 23.02.2024 – wówczas sala C 207, bud. C, II piętro.

Festiwal jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona do 90 osóbwobec czego wymagane są zapisy. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisując się, a nie przychodząc, odbiera się możliwość uczestnictwa innym.

Festiwal poprowadzi propagator edukacji prawniczej adw. Piotr Rachwał.

Zapraszamy serdecznie!

Z poważaniem, w imieniu organizatorów – Adw. Piotr Rachwał
Współpracujemy z: