W dniu 24 stycznia 2020 roku uczniowie klasy 1TEP wraz z nauczycielem dr R. Warchał udali się do Akademii Ignatianum w Krakowie. Pobyt na uczelni jezuitów rozpoczęliśmy od zwiedzania bazyliki Najświętszego Serca Pana Jezusa. Młodzież zapoznała się z historią św. Ignacego Loyoli oraz miała okazję podziwiać dobrze zachowaną mozaikę autorstwa Jana Bukowskiego. Na terenie Akademii Ignatianum uczniowie zobaczyli dobrze zaopatrzoną bibliotekę oraz obejrzeli sale wykładowe, kaplicę, aulę i pomieszczenia seminaryjne.