ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > AKCJA MIKOŁAJKOWA ZSRiP, MPK i URZĘDU MIASTA KRAKOWA

AKCJA MIKOŁAJKOWA ZSRiP, MPK i URZĘDU MIASTA KRAKOWA

Po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości MIRiP w Krakowie biorą udział w akcji Mikołajkowej, organizowanej przez MPK SA w Krakowie.

Idea 146 Mikołajów w tramwaju na 146 rocznicę istnienia krakowskiej komunikacji w tym roku odbędzie się w nieco zmienionej formule.

Nasi uczniowie pojawiają się tym razem wirtualnie, uwiecznieni w formie mikołajowego filmu–kolażu zdjęć. Dodatkowo został nagrany krótki filmik z życzeniami, które nasi uczniowie chcieliby każdemu przekazać. Podróżując mikołajowym tramwajem i nie tylko możecie ten filmik zobaczyć.

Ponadto nasz niezastąpiony uczeń do zadań specjalnych- Rafał Pepera, wcielił się w pomocnika św. Mikołaja i pojechał do Specjalistycznego Szpitala im. Żeromskiego radiowozem, przywożąc prezenty dla dzieciaków. Upominki dla małych pacjentów ufundowały: Urząd Miasta Krakowa oraz MPK SA w Krakowie.
Współpracujemy z: