ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > Etap regionalny XVIII edycji konkursu BHP już jutro!

Etap regionalny XVIII edycji konkursu BHP już jutro!

To już XVIII edycja ogólnopolskiego konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych „BEZPIECZNIE OD STARTU!”

Wszystkim, którzy dokonali zapisu do udziału w konkursie przypominamy, że etap regionalny odbędzie się 26 kwietnia 2018 o godz. 10:00, w siedzibie Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie (I pietro, Sala Konferencyjna).

Głównym celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy z zakresu podstawowych przepisów prawnej ochrony pracy oraz zasad BHP wśród uczniów zawodu w rzemiośle. Konkurs adresowany jest do uczniów rzemiosła, czyli młodocianych pracowników zatrudnionych w celu przygotowania zawodowego w zakładach rzemieślniczych.

Ogólnopolski finał  XVII edycji w Warszawie – 23 maja 2018.

Trzymamy kciuki! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!
Współpracujemy z: