Konkurs „Mój pierwszy Start-up”
Dnia 25 maja 2026 r. w ramach Konkursu „Mój pierwszy Start-up”, organizowanego przez Krakowski Ośrodek Kariery, cztery zespoły uczniów z klas 1 TL, 2 THE, 3 TL, 3 TT, 4 TE zaprezentowały swoje pomysły na działalność gospodarczą. Obszary, w których młodzież dostrzegła możliwości biznesowe dotyczyły usług budowlanych, edukacyjnych, finansowych oraz związanych z ekonomią współdzielenia. Każdy zespół prezentował swój pomysł na start-up przed 6 osobową Lożą Ekspertów, której przewodniczącym był pan Jacek Drabik – Dyrektor Departamentu Edukacji.
Młodzieży gratulujemy świetnych wystąpień i życzymy powodzenia oczekując na wyniki konkursu.