ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > Konkurs na LOGO szkoły zakończony!

Konkurs na LOGO szkoły zakończony!

Zgodnie z zapowiedzią, 23 listopada 2018 r. ogłaszamy wyniki konkursu na opracowanie LOGO naszej szkoły.

Konkurs ogłoszony był przez Panią Dyrektor Szkoły Elżbietę Kosacką, która powołała komisję konkursową, a ta zebrawszy się dnia 21 listopada 2018 r., długo debatowała nad propozycjami naszych uczniów.

Zaprojektowanie logo jest zadaniem niezwykle trudnym, tak, by było ono jednocześnie czytelne, wymowne, budujące markę – w naszym przypadku szkoły, by było kojarzone z firmą, a przy tym proste graficznie.
Spośród 29 dostarczonych prac, i tu duży ukłon w Waszą stronę, za chęci i zaangażowanie, komisja nie wybrała pracy zwycięskiej, ale wyróżniła trzy projekty -niemal jednogłośnie.
Dwa pierwsze – za pomysł i przede wszystkim zrozumienie istoty logo. Trzecie wyróżnienie za pracę, która, co prawda nie wpisuje się w konwencję logo, ale pomysł według komisji konkursowej zasługuje na uwagę (mimo drobnej literówki ;)).

Wasze prace na pewno będą inspiracją w procesie tworzenia właściwego logo. Za wszystkie projekty i zaangażowanie serdecznie dziękujemy! Wkrótce ogłosimy czas i miejsce rozdania dyplomów wszystkim uczestnikom oraz wręczenia nagród wyróżnionym 🙂

 
Współpracujemy z: