ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > KONKURS RZEMIOSŁO – RĘKODZIEŁO – SZTUKA – EDYCJA 3!

KONKURS RZEMIOSŁO – RĘKODZIEŁO – SZTUKA – EDYCJA 3!

 
K  O  N  K  U  R  S
RZEMIOSŁO – RĘKODZIEŁO – SZTUKA – edycja 3!
 
Prezes Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Dyrektor Szkoły Elżbieta Kosacka oraz Nauczyciele Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie zapraszają uczniów VII i VIII klas małopolskich szkół podstawowych oraz uczniów naszej szkoły do uczestnictwa w Konkursie „Rzemiosło – Rękodzieło – Sztuka”.
Jesteśmy publiczną szkołą prowadzoną przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie. We współpracy z najlepszymi rzemieślnikami i cechami rzemiosł kultywujemy tradycje małopolskiego rzemiosła kształcąc fachowców w ponad 30 zawodach. Pragniemy, aby nasi absolwenci odznaczali się kreatywnością, fachowością i mistrzowskim kunsztem.
 
W ramach Konkursu „Rzemiosło – Rękodzieło – Sztuka” zachęcamy uczniów klas VII i VIII małopolskich szkół podstawowych, których pasją jest tworzenie, oraz uczniów naszej Szkoły, do zaprezentowania dzieła własnych rąk (z dowolnej dziedziny rzemiosła czy rękodzieła).
 
Aby wziąć udział w konkursie należy:
🔵 przesłać zdjęcie swojego dzieła (oraz 3 zdjęcia dokumentujące etapy jego tworzenia) na maila edytasgawin@gmail.com do dnia
➡️ 13 listopada 2022 r.
🔴 mile widziane udostępnienie publiczne posta o konkursie na swojej osi czasu na Facebooku.
 
Na autorów prac, wyróżniających się kreatywnością oraz precyzją wykonania, czekają atrakcyjne nagrody:
1 miejsce – najnowsza Smart Opaska Xiaomi Mi Band 7!
2 miejsce – głośnik bezprzewodowy JBL Go 3!
3 miejsce – koszulka promocyjna naszej szkoły!
Zapraszamy do udziału ‼️
 
Działanie realizowane jest w ramach projektu Wzmocnienie pozycji rzemiosła poprzez wzmożone działania lokalne realizowanego dzięki wsparciu finansowym Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Polskiego Inkubatora Rzemiosła Komitet do spraw Pożytku Publicznego w latach 2022-2023 przez Małopolską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie.
 
 

 
 
 Współpracujemy z: