ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > KONKURSY „ŻYCIE W CZASACH ZARAZY”

KONKURSY „ŻYCIE W CZASACH ZARAZY”

Drodzy Uczniowie, Szanowni Pracownicy Szkoły,

Zachęcamy wszystkich Was do udziału w listopadowych konkursach literackim i plastycznym pt. „Życie w czasach zarazy”.
Zależy nam na tym, abyście szczerze opisali/ zilustorwali swoje przeżycia, refleksje i emocje związane z tym trudnym okresem pandemii. Formy radzenia sobie z nową sytuacją. Niech Wasze prace będą świadectwem tych trudnych dni.
Szczegóły w regulaminie i u pedagoga szkolnego.

                                                                                                                                                                                                Organizatorzy

REGULAMIN KONKURSÓW

 
Współpracujemy z: