ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > KULTURALNIE W KINIE KIJÓW – „MAKBET” W. SZEKSPIRA

KULTURALNIE W KINIE KIJÓW – „MAKBET” W. SZEKSPIRA

Dnia 20 lutego 2020 r. uczniowie klas 1 TEP, 1 TTP, 2 A i 4 ET mieli możliwość obejrzenia spektaklu „Makbet” W. Szekspira w Kinie Kijów w Krakowie..

Sztukę wystawił Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia, który tworzy i realizuje projekty teatralne oraz imprezy edukacyjne związane z szeroko rozumianym wychowaniem poprzez sztukę, jak również zajmuje się przygotowaniem widza do świadomego i krytycznego korzystania z dorobku polskiej i światowej literatury. Twórcy Teatru przygotowują na każdy sezon aktualne zestawy programowe, dostosowane do specyfiki dydaktyczno-wychowawczej poszczególnych grup wiekowych, opracowane w oparciu o wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Serdecznie dziękujemy!

Opiekunowie: p. Dorota Bodziarczyk, p. Danuta Paduch, p. Z. Kurek, p. E. Gawin
Współpracujemy z: