ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > „LUBIĘ TE GRUDNIOWE DNI…” WIGILIA I KOLĘDOWANIE PRZY R4

„LUBIĘ TE GRUDNIOWE DNI…” WIGILIA I KOLĘDOWANIE PRZY R4

W środowe popołudnie 20 grudnia br. w naszej auli szkolnej zebrała się Wspólnota R4 z Panią Dyrektor Elżbietą Kosacką na czele. Wigilię szkolną ubogacił program artystyczny przygotowany przez p. Barbarę Piotrowską i p. Wioletę Micherdę oraz uzdolnioną artystycznie młodzież.

Ten sam szkolny zespół wokalno-aktorski wystąpił w czwartek 21 grudnia 2023 roku o godz. 18:00 na Rynku Głównym w Krakowie. Mimo niesprzyjającej aury zaprezentował piękne kolędy i pastorałki („Tylko jedna taka noc…”). Relacja na żywo 

W ostatni dzień przed przerwą świąteczną, tj. 22 grudnia 2023 r., w naszej placówce odbył się, już tradycyjnie, konkurs kolęd i pastorałek przygotowany przez p. Barbarę Piotrowską, p. Wioletę Micherdę i p. Henryka Kuczaja. Przedstawiciele klas uczestniczyli w konkurencjach klasowej i indywidualnej, a na koniec odgadywali tytuły kolęd – na podstawie usłyszanych fragmentów melodii. Niespodzianką był wspaniały występ nauczycieli wuefistów „z kantorka” oraz całego zespołu nauczycieli.

Pod koniec tego świątecznego spotkania ogłoszono wyniki naszego cyklicznego konkursu Bożonarodzeniowa Fachowa Ozdoba i wręczono nagrody laureatom, a następnie podano zwycięzców piątkowych konkurencji.

Oto one:

Konkurencja grupowa:

I miejsce – 4 TT
II miejsce – 4 THL
III miejsce – 1 TH

Konkurencja indywidualna:

Jagoda Koniówka, Łucja Koniówka, Milena Sapko

Jaka to kolęda?

I miejsce – 4 TT
II miejsce – 1 BC
III miejsce – 4 THL

Serdecznie dziękujemy za wszystkie przeżycia, jakich nam dostarczyliście!
Współpracujemy z: