ul. Rzeźnicza 4
31-540 Kraków
tel. 12 421 38 44 szkola@izba.krakow.pl
Start > Aktualności > Aktualności > MAŁOPOLSKI KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA – ETAP SZKOLNY

MAŁOPOLSKI KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA – ETAP SZKOLNY

16 stycznia 2020 r. w bibliotece szkolnej ZSRiP MIRiP w Krakowie odbył się pierwszy etap Małopolskiego Konkursu Pięknego Czytania, którego organizatorem jest Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich, oddział w Krakowie, oraz Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie.

Do dalszego etapu zakwalifikowali się :

  1. Agnieszka Gwóźdź z kl. 1 TT (wych. . D. Paduch),
  2. Aleksandra Migas z kl. 3 A (wych. K. Mastek).

W konkursie wzięło udział sześciu uczniów, dziewczęta z technikum, a chłopcy ze szkoły branżowej. Uczniowie zaprezentowali fragment prozy zawierającej opis i dialog. Młodzież przygotowywała się do konkursu m.in. podczas spotkań Szkolnego Klubu Przyjaciół Książki organizowanych przez p. Edytę Gawin.

Laureaci etapu szkolnego to:

  1. Agnieszka Gwóźdź z kl. 1 TT,
  2. Aleksandra Migas z kl. 3 A,
  3. Nataniel Kubowicz-Lupa z kl. 1 ZB.

Serdecznie gratulujemy!

Komisja konkursowa: p. E. Gawin i p. R. Grzyb
Współpracujemy z: